VYJADRENIA KLIENTOV

Tibor Nagy

Moje rozhovory s ľuďmi sú omnoho efektívnejšie a jednoduchšie ....

BD Nagy_home_new1.jpg Pracujem vo finančníctve a teda s ľuďmi už viac ako 13rokov. Počas uvedeného obdobia som zažil rôzne situácie s ľuďmi a na mnohé som nereagoval správne, resp. mnohé situácie som riešil intuitívne. Po využití coaching metód v praxi, som začal mať mnohé veci pod kontrolou. Získal som omnoho väčšiu kontrolu nad rozhovormi s ľuďmi vo firme, ale aj s klientmi a zároveň sa mi výrazne zlepšili vzťahy vo firme a s najbližším okolím. Moje rozhovory s ľuďmi sú omnoho efektívnejšie a jednoduchšie a to bol aj cieľ pri coachingu s Radkom Šefčíkom. Veľmi mi pomohol a za to som mu vďačný


V prípade referencie ma neváhajte kontaktovať cez môj web: nagytibor.ovb.sk

Späť na zoznam referencií

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

img_8994.jpg 2012-03-3013.05.08.jpg obrazek2.jpg obrazek-4.jpg p3310164.jpg 2012-03-2911.48.15.jpg dsc_5171.jpg dsc_5167.jpg img_1884.jpg