004.JPG

Moja špecializácia v oblasti life coachingu je transformácia. Transformácia výkonu, efektívnejší výkon, posun do vyššieho levelu, vyriešenie dilem a konfliktov a prelomenie mentálnych bariér. Pracujem na individuálnej aj na teamovej úrovni, s klientmi z rôznych oblastí. Od študentov, teenagerov, právnikov, doktorov, chirurgov až po leaderov firiem, majiteľov firiem, či svetových športovcov, ktorý riešia životné problémy. Môj systém coachingu vychádza z mnohých škôl a obsahuje presné postupy, ktoré individuálne prispôsobujem požiadavkom klientov. Ten výkon v každodennej praxi, môže pre niekoho znamenať správne rozhodnutie, pre iného komunikačnú schopnosť vyriešiť konflikt, pre ďalšieho zefektívnenie time managemetu, alebo mať pozitívny vplyv na okolie, alebo urobiť napríklad prelom v oblasti vzťahov, či výkonov. Môj systém je aplikovaný nielen u bežných ľudí, ale i u špičkových svetových športovcov, alebo členov špeciálnych protiteroristických teamov ministerstva vnútra, ministerstva obrany SR. Som tu pravdepodobne jedným z prvých coachov v SR, ktorý má v tejto oblasti unikátnu možnosť aplikovať coachingové metódy. Každý z klientov prechádza v živote kľúčovými momentmi. Práve môj coaching učí zvládať kľúčové životné momenty a správne sa rozhodovať, tým sa odlišujem od ostatných.

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

dsc_5171.jpg dsc_5167.jpg obrazek-3.jpg p3290141.jpg obrazek(1).jpg 2012-03-2916.11.37.jpg obrazek-4.jpg 2012-03-2911.48.15.jpg obrazek.jpg