3 dôvody, prečo byť mentálne odolný

  1. Určenie smeru. Trafíte ciel , ktorý nevidíte? To isté je aj v živote .Kam idete a kde chcete byť  za 1,5,10 rokov?  Pokiaľ  nevite odpovedať, je všetko vo vašom živote len otázka náhody. Pokiaľ nemáte PRESNE určený cieľ pre oblasť kariéry, rodiny, osobného rozvoja, financií,.. je čas začať na tom pracovať.
  2. Strachy. Sú hlavnou prekážkou u každého z nás – bariérou medzi tým kde ste a kde by ste chceli byť. Strach zo zlyhania  je hlavným dôvodom, prečo ste stále tam kde ste. Nenašli ste si lepšiu prácu, nepožiadali o zvýšenie platu , nepostavili sa na vlastné nohy, nezačali podnikať, neodišli zo vzťahu  - ktorý je deštruktívny, nepostavili vlastný dom...Čo vás to stojí , keď nedokážete prekonať strach zo zlyhania. Čo vás to bude stať za 10 rokov, pokiaľ tom TERAZ nezačnete meniť? Kde budete v oblasti rodiny, vzťahu, bývania, financií..?Budete s tým skutočne   spokojný?
  3. Všetko čo robíte je z 95% otázkou zvyku vašej komfortnej zóny. Vďaka zvyku bude vaša budúcnosť z 95% ako minulosť. Chcete to? Zvyk vás drží tam kde ste. Aký zlý zvyk vám najviac stojí v ceste za úspechom? Príliš veľa času na zábavu? Nedôslednosť ? Nedoťahovanie vecí do konca? Robíte veci povrchne? Dávate vinu ostatným  miesto seba? Kam vás privedie tento zlý zvyk o pár rokov? K samote, frustrácii....

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

obrazek.jpg img_8994.jpg dsc_5167.jpg dsc_5171.jpg obrazek-3.jpg 2012-03-2911.48.15.jpg obrazek(1).jpg 2012-03-2916.11.37.jpg p3290141.jpg