Garancia

Každé coaching sedenie, vychádza z individuálných potrieb klienta a z mojej viac ako 13 ročnej praxe so stovkami osobných klientov. Už od prvého coaching sedenia je naštartovaný skutočný proces osobnej transformácie. Garanciou maximálnej efektivity a profesionality je moja vysoká profesionálna odbornosť, a efektívny - vysoko praktický coaching systém, kt. je sústavne zdokonaľovaný inými mentormi, s kt. pravidelne pracujem. To je zárukou najnovších informácií a postupov. 

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

p3290141.jpg dsc_5171.jpg 2012-03-3013.05.08.jpg 2012-03-2916.11.37.jpg obrazek-4.jpg obrazek-3.jpg obrazek2.jpg obrazek.jpg dsc_5167.jpg