Programy

1.Vstupný  coaching program – ÚSPECHObsahuje celkom 4  sedenia , ktoré sú  zamerané na OKAMŽITÉ naštartovanie a dosiahnutie  individuálnych cieľov klienta. Prekonaním vlastných individuálnych bariér, strachov zo zlyhania, limitujúcich vier , negatívnych  emócií a veľa  ďalších bariér, sa klient systematicky posúva  k svojim individuálnych cieľom. Prejdite si tieto otázky /http://www.coach4life.sk/coaching/life-coaching/ a spýtajte  sa, som tam, kde by som chcel byť - v oblasti osobného rozvoja , práce, vzťahu, rodiny, výkonu v športu alebo inej činnosti? Som spokojný so súčasnou situáciou? Vstupný coaching program, ktorý sa dá rozložiť  až do obdobia 2 mesiacov /1 sedenie za 14 dní / - je jedinečnou možnosťou zmeniť svoju súčasnú situáciu - natrvalo. Coaching prebieha buď osobne alebo telefonicky/skype. Pred prvým sedením je potrebné osobné stretnutie!

Informácie o aktuálnych cenách vstupného coaching programu ÚSPECH získate cez email v kontaktoch.

 

2.Vstupný coaching program  - ÚSPECH PLUSObsahuje  okrem všetkých uvedených informácií  vstupného programu / 4 sedenia/ naviac aj špeciálny typologický profil osobnosti  klienta. Na základe presného profilu chovania sa niekoľkonásobne zrýchly progres klienta. Profil určí presné komunikačné, rozhodovacie a iné bariéry, ktoré stoja v ceste za úspechom. Určí individuálne tendencie chovania klienta pod tlakom, v novou prostredí, napr. i v situácii pracovného konfliktu,...apod. Následne v kombinácii s cieľmi klienta sa navrhne presný systém práce na ďalšie  obdobie. Program je vhodný na úplný začiatok coachingu, pre osoby ktoré chcú čo najrýchlejší progres v presne špecifikovanej oblasti.

Informácie o aktuálnych cenách vstupného coaching programu ÚSPECH PLUS získate cez email v kontaktoch.

 

3.Pokročilejší coaching  program – PROFITáto verzia coaching programu je len pre klientov ,ktorí prešli jedným zo vstupných programov  úspech  alebo úspech plus. Je pokračovaním a zahŕňa 16 sedení zameraných na posun klienta do toho najvyššieho levelu. Téma je individuálne špecifikované podľa konkrétnych potrieb. Často sa  pracuje napr. na oblasti správneho mentálneho ovplyvňovania okolia, time manažmentu podľa  mentálnych princípov, leadership v teamu, mentálne – komunikačných schopnostiach, vyšších stupňoch emocionálnej kontroly, a veľa ďalších. Sedenia je možné rozložiť do 5 -7 mesiacov coachingu.

Informácie o aktuálnych cenách pokročilejšieho coaching programu PROFI  získate cez email v kontaktoch.


4.Ekonomická verzia . Tento program je pre klientov, ktorí chcú základné coaching minimum. Obsahuje jedno sedenie mesačne. Minimum sú 4 sedenia v priebehu 4 mesiacov.

 

5.Ekonomická verzia PLUS. Tento program obsahuje naviac oproti ekonomickej verzii i pravidelné TELEKONFERENCIE / raz do  mesiaca /. Minimum sú 4 sedenia v priebehu 4 mesiacov + 4 telekonferencie.

 

6.Interaktívne coaching fórum ÚSPECHU  je unikátna možnosť priamo a systematicky pracovať na svojom mentálnom rozvoji, mať 24 hod. vstup do systému úloh, MP3 nahrávok a videí. Možnosť sa systematicky denne zapájať do práce a akcelerovať svoj mentálny rozvoj pod dohľadom profesionálneho coacha R.Šefčíka. Jedinečné fórum, ktoré zatiaľ nemá konkurenciu. Cena od 40,-Euro/mesiac. Záujemcovia o fórum ÚSPECHU kontaktujte ma na info@coach4life.sk. Všetci klienti FÓRA majú automaticky program TELEKONFERENCIÍ ZDARMA. Prezentácia fóra úspechu : http://youtu.be/ZG3zkZxK7nE


                 


7.TELEKONFERENCIE . Raz do mesiaca usporiadam webináre a telekonferencie na zvolenú tému/ na základe podnetov od ľudí  z facebooku a FÓRA ÚSPECHOV/. Táto služba je ZDARMA pre všetkých mojich klientov FÓRA ÚSPECHU a coaching programov 1 ( ÚSPECH), 2 (ÚSPECH PLUS), 3 ( PROFI) a ekonomickej verzie PLUS. Cena  programu telekonferencií, ktorej sa zúčastňujú moji profi klienti, úspešní manageri, svetový hráči a top trénery - je 25,-Eur/ 1 telekonferencia. Minimálnym programom  sú 4 telekonferencie.

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

dsc_5167.jpg 2012-03-3013.05.08.jpg p3290141.jpg obrazek-4.jpg obrazek2.jpg img_8994.jpg obrazek.jpg p3310164.jpg obrazek-43.jpg