Môj prístup

Metodika mojej práce je kombinácia mnohých prístupov, ktoré sa vykryštalizovali za posledných 12 rokov profi práce. Nejedná sa len o jednu školu coachingu! Silný vplyv na moje coaching metódy je od prezidenta asociácie IMGCA Bill Cola, s ktorým systematicky spolupracujem počas mnohých rokov. Som tu nositeľom najvyššej svetovej IMGCA licencie vôbec, ako prvý na svete, LEVEL 4. Ďalej je tu silný vplyv Rodney Kinga, ktorý pomáhal formovať môj coaching v začiatkoch a ktorý spolupracuje s mnohými velikánmi svetového life coachingu a psychológie, ako napr. Dr. Christian de Quincey, Dr. Daniel J. Siegel, M. D., Dr. Blonna a mnoho ďalších. Ďalej je tu vplyv školy Antony Robbinse, ktorý je považovaný za svetového leadera v oblasti life coachingu, kde dlhodobejšia osobná spolupráca prebieha pod dohľadom senior Antony Robbinse coache Jorge Coutinha. Tu sa jedná o oblasť leadership, ktorá viac patrí do oblasti managerské práce a business coachingu.

 

Ako ďalšie extra know how, ktorého som nositeľom, je práca v oblasti life coachingovej strategickej intervencie, pod dohľadom skutočne uznávaného experta, ktorou je Cloé Madanes. Tu ide predovšetkým o coaching v oblasti dynamiky tímu, v pracovnom kolektíve alebo aj napr. v rodine. Coaching väzby medzi ľuďmi v tímoch je pre mňa ďalší medzník v práci. Praktické skúsenosti už odovzdávam v mnohých profi športových tímoch a business kolektívoch, tu v SR ale i v zahraničí. Dôležitou súčasťou mojej práce je i systém typológie osobností, ktorý je veľkým pomocníkom, pre vysoko efektívny a cielený individuálny ale aj tímový coaching.

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

obrazek(1).jpg 2012-03-3013.05.08.jpg p3290141.jpg 2012-03-2911.48.15.jpg p3310164.jpg dsc_5167.jpg obrazek-4.jpg obrazek.jpg obrazek-43.jpg