VYJADRENIA KLIENTOV

Milan Kalmancai

Po využití coachingových metód v praxi som zmenil svoj postoj o 180 stupňov ....

Pred aplikáciou coachingových metód od Radka Šefčíka som nemal presne ujasnené svoje ciele a nepracoval som s empatiou a koncentráciou. Mal som situácie, kde som pri obchodnej komunikácií nebol "v momente". Určité situácie som neriešil s chladnou hlavou, ale skôr impulzívne.  Po využití coachingových metód v praxi som zmenil svoj postoj o 180 stupňov -  1, vyjasnil som si svoje osobné aj pracovné ciele a dva z nich som si aj zrealizoval (schudol som 23 kg a investoval som do nehnuteľnosti), 2. vylepšil som prácu s koncentráciou a so sústredením pri svojej pracovnej činnosti, 3. začal som oveľa viac na sebe pracovať po mentálnej stránke (knihy, školenia, semináre), využívam vlastný web a blog.
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom efektivity coaching systému Radka Šefčíka sa môžete na mňa obrátiť. 
Milan Kalmancai
www.akademiarozvoja.sk

Späť na zoznam referencií

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

dsc_5167.jpg p3290141.jpg 2012-03-3013.05.08.jpg p3310164.jpg 2012-03-2916.11.37.jpg img_1884.jpg obrazek-4.jpg p3310170.jpg dsc_5171.jpg