VYJADRENIA KLIENTOV

Diana Špernakovičová

Už nie som pod obrovským stresom, viem si plánovať čas, robím veci, ktoré som doteraz odkladala....

 

4d37068db4e5bf899583e8f57d3c2bf3.jpg

Predtým, ako som začala spolupracovať s Radkem Šefčíkem , som mala v celom živote chaos. Nevedela som čo chcem a kam idem. Nevedela som ovládať svoje emócie a bola som pod neustálym stresom. Moje hodnoty boli úplne rozhádzané. Zastavala som názor, že nech sa aj zodriem ale pre firmu urobím všetko, aj na úkor zdravia. Našťastie som sa stretla s Radkom a práve on mi pomáha meniť môj život. Od prvého stretnutia - začiatkom januára 2013 - nastali obrovské zmeny. Už nie som pod obrovským stresom, viem si plánovať čas, robím veci, ktoré som doteraz odkladala. Začala som riešiť aj svoje zdravie. Prehodnotila som svoje priority. Viem, že ma čaká ešte veľmi veľa práce, ale veľmi sa na to teším. Radkovi som za to veľmi vďačná. Diana Špernakovičová

Späť na zoznam referencií

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

obrazek2.jpg p3310164.jpg img_1884.jpg dsc_5171.jpg dsc_5167.jpg obrazek-3.jpg 2012-03-3013.05.08.jpg p3290141.jpg img_8994.jpg