V čom mi coaching pomôže?

Life coaching Vám pomôže nájsť, čo je pre Vás v živote najdôležitejšie. Pomôže vytvoriť plán a systém ako dosiahnuť životne najdôležitejšie veci. Naučí Vás zvládať prekážky a bariéry, ktoré stoja v ceste k Vašim cieľom. Naučí Vás skrátiť cestu a zmenšiť túto pomyselnú medzeru medzi tým kde ste a kde by ste chceli byť. Môj coaching rieši problémy pri strate zamestnania, stresu v práci, v škole, v problematike vo vzťahu alebo v tíme. Pri výkonnostnej stagnácií, keď neviete ako ďalej, či životných dilemách, rieši aj strach zo zlyhania a využitie osobných schopností na prekonanie bariér. Ako napríklad doťahovanie vecí dokonca.

 

Ako dlho robíte v tejto oblasti, ako dlho robíte túto prácu a ako ste sa k nej dostal?

 Prečítajte si môj coaching story, ale je to od roku 2000 - od kedy ma za tých trinásť rokov mojej cesty ovplyvnilo mnoho svetových osobností a mentorov, od Rodneyho Kinga, Billa Cola až po senior mentora J.Coutinha a Cloe Madaness..

 

Kto sú presne Vaši klienti?

Pre life coaching ide o právnikov, doktorov, biznismanov, ale i ľudí zo širokej verejnosti, ktorý chcú prelom výkonu, transformáciu osobnosti, zníženie stresu a väčšiu vyváženosť v živote. Potreba rastu je u nich dominantná a v určitej životnej fáze sa snažia vyriešiť dilemu, sú ochotný na sebe extra pracovať.

 

Čím sa odlišujete od ostatných coachov?

Je to dlhodobý rozvoj začínajúci v roku 2001 a konštantný mentoring z rady zahraničných mentorov.Ďalej aplikácia life coachingových metód vo vysoko konkurenčnom prostredí svetového športu ,u špeciálnych armádnych jednotiek ministerstva vnútra, obrany ako jediný externý coach v SR, ale aj biznisu.

 

Aký typ klienta je pre Vás najlepší a čo sa od neho očakáva?

Pre oblasť life coachingu si prečítajte kľúčové otázky na titulnej stránke a pokiaľ na niektoré odpoviete áno, ste pre mňa ideálny klient. Očakáva sa od Vás pravidelná práca, spätná väzba, a plnenie úloh na ktorých sa na coachingových sedeniach dohodneme.

 

Pre koho nie je coaching určený?

Coaching nie je určený pre osoby, ktoré si myslia, že mentálne schopnosti a vedomosti v životě/ športe sa dajú dosiahnuť bez úsilia a extra práce. Pre ľudí, ktorý si myslia, že len vypočuť informáciu sa rovná aplikovať informáciu. A pre tých, ktorý nie sú ochotný na sebe extra pracovať vo voľnom čase.

 

Aké výsledky môžem očakávať?

Pre oblasť life coachingu očakávajte tak isto prelom, obvykle nastáva po druhom, treťom sedení. Prejdeme kľúčové oblasti, ktoré sú individuálne prispôsobené Vašim požiadavkam. Prelom znamená vyriešenie sporov, dilem aj pochopenie určitých súvislosti, ktoré ste doteraz nevideli a nemali šancu vidieť.

 

Môžem kontaktovať niektorých z Vašich klientov a zistiť si viac o Vašich programoch?

 Samozrejme, nie je problém, mám v databáze mnoho klientov, ktorý sú s Vami ochotný sa podeliť o skúsenosť, ktorú získali mojím coachingom.

 

Ako prebieha coaching?

 Coaching prebieha buď osobne, telefonicky alebo cez skype. Záleži na tom v akej oblasti Slovenska, alebo Európy sa nachádzate a podľa toho sa prispôsobí forma komunikácie. Samozrejme neoddeliteľnou súčasťou je e-mailová komunikácia a podpora pomocou mp3 programov - nahrávok aj video inštruktáže. Neoddeliteľnou súčasťou každého klienta je vstup do fóra. V oblasti športu ide o online zónu, v oblasti športového coachingu, life coachingu ide o fórum úspechu.

 

Ako dlho trvá coachingový program?

  V oblasti life coachingu sú minimum štyri sedenia. Dajú sa rozložiť do jedného až troch týždňov. Pri tejto frekvencii sa základný program realizuje počas jedného až troch mesiacov. Potom sa klient rozhodne, či chce pokračovať ďalej a pre akú formu, akú frekvenciu sedenia sa rozhodne.

 

Aké sú cenové relácie coachingu?

Kontaktujte ma mailom, osobne v prípade záujmu o osobný coaching.

 

Ponúkate nejaké množstevné zľavy?

 Áno, u pokročilejších programoch dám až 10% zľavu, plus vstup do online zóny, alebo fóra úspechu.

 

Keď si nie som istý, či som pripravený na coaching -  je k dispozícii nejaká minimalistická verzia, aby som to mohol zistiť?

 Pri life coachingu ide o fórum úspechu s minimálnou investíciou na jeden mesiac. Tam môžete nájsť nejaké coaching metódy a praktické typy pre Váš rozvoj.

 

Som pripravený na coaching, ale mám ešte ďalšie otázky, mám Vám zavolať?

Samozrejme, číslo nájdete v kontaktoch.

ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY

Nieste spokojný s tým, kde ste v oblasti práce, vzťahu, rodiny, športu,...? Vieme čo s tým a ako to transformovať.

12 hours ago

Neviete kam smeruje váš život? Stratili ste ,,smer”? Pomôžeme vám ho nájsť a nastaviť podľ všej jedinečnej osobnostnej typológie.

5 hours ago

Prečo robíte, to čo robíte i keď viete, že vám to dlhodobo nepomáha? Nájdete podstatu mentálných bariér a zmeníte to natrvalo.
1 days ago

Máte svoju predstavu, ale neviete ako sa k nej priblížiť

18 hours ago

Bráni vám strach zo zlyhania dosiahnuť svoje ciele?
4 days ago

Chcete vedieť využiť svoju jedinečnú osobnostnú typológiu, preto aby ste boli úspešnejši v práci, rodine, vzťahu, komunikácií alebo i v športe?
4 days ago

Ste negatívne naladený a hľadáte silnú motiváciu? 
4 days ago

Máte problém so sebadôverou v kľúčových momentoch a bráni vám to urobiť krok do novej oblasti života, práce alebo výkonnosti?
4 days ago

Čakáte stále na niečo a ono to neprichádza? Pomôžeme vám to zmeniť.
4 days ago

Máte skutočne svoj život pod kontrolou, alebo ste ,,otrokom" náhodných udalosti a ľudí okolo seba? Buďte pánom svojho života!
4 days ago

Nedokážete dotiahnuť veci dokonca? Vieme prečo a ako to zmeniť.
4 days ago

FOTOGALÉRIA

dsc_5171.jpg 2012-03-2916.11.37.jpg obrazek-4.jpg img_8994.jpg 2012-03-2911.48.15.jpg p3310164.jpg obrazek(1).jpg obrazek-43.jpg dsc_5167.jpg